بروج و صنعت لوله پلی اتیلن

لوله های پلی اتیلن گرید های مختلف می تواند با روش های نوین در صنعت پلاستیک و با کمک تکنولوژی  کاتالیزور و Borstar توسط بروج تولید شود. این محصولات مختلف شامل گرید هایی مانند PEو PP می شوند.

بروج در صنعت لوله پلی اتیلن

از جمله مواد اولیه ای  که در ساخت  انواع و اقسام لوله های آب ، گاز ، زباله، و دفع پسماند مواد شیمایی و فاضلاب ها و همچنین در سیستم های آبیاری ، پروژه های صنعتی و لوله کشی های سرما و گرما داخلی و صنایع بزرگ نفت و گاز و حمل و نقل به کار می رود مواد اولیه تولید لوله پلی اتیلن بروج یا Pipe Grade می باشد.

بروج از یک تیم قوی و متخصص تشکیل شده است که برای آن ها تعهد کاری بسیار اهمیت دارد. سابقه بروج که یک شریک و پیشرو در منطقه خاورمیانه بزرگ و آسیا در زمینه مواد اولیه صنایع پلاستیک می باشد به همراه Borealis به بیش از 40 سال می رسد. این تیم قوی دارای ارتباطی مستمر و نزدیک با مشتریان خود دارد و در زمینه توسعه و پیشرفت لوله های پلی اتیلن گام های بسیار خوبی را در این چند دهه اخیر برداشته است.

دفتر خلاقیت و نوآوری بروج در ابوظبی قرار دارد و دارای همکاری مستمری با Borealis می باشد. این همکاری سبب شده است که  برای پیشرفت این صنعت راه حل ها ی زیر ساختی بسیار خوب و پایداری را در این چند ساله اخیر بتواند ارائه دهد.

 


بروج و لوله های با کیفیت پلی اتیلن

گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات پارسی کار

چیزی که بیشتر از همه برای پارسی کارحائز اهمیت است کیفیت محصولات می باشد. محصولات پارسی کار برای مشتریان نامی قابل اعتماد و آشنا است.

Borsafe : پلی اتیلن  ( PE ) که موارد استفاده از آن در اتصالات پلی اتیلن و لوله های تحت فشار است.

Borcoat  :  پلی اتیلن و پلی پروپیلن که برای پوشش لوله های فلزی استفاده می شود.

PRP and PEX: این محصول برای لوله کشی آب گرم و سرد استفاده می شود.

BorEco : محصولی بسیار مناسب برای انتقال فاضلاب و لوله کشی های صنعتی برای آب بارندگی است.

BorsFar : محصولی عالی که برای سیستم لوله کشی آبیاری قطره ای کاربرد دارد.

 

بروج مواد

مواد 3490LS که در اختیار بروج قرار دارد توسط Borealis اتریش و با استفاده از فناوری Borsafe تولید و عرضه می شود و همین امر سبب شده که این مواد کیفیت بسیار بالایی داشته باشند. بنابر این گرید های معمولی با استفاده از این مواد از کیفیت بسیار بالایی برخوردار خواهند شد و باعث می شود که بتوان مواد اولیه خالص را تولید کرد. استفاده از این فناوری باعث افزایش طول عمر محصولات بروج می شود . دوام این گونه محصولات می تواند تا 100 سال هم باشد.

محصولات بروج در حوادثی مانند زلزله از استحکام و ضریب ایمنی بالایی برخوردار هستند زیرا آن ها استاندارد های ISO4437 که استانداردی برای لوله های آب رسانی است و ISO4437 که استانداردی برای لوله های گازی است دارند.

ویژگی لوله هایی که با مواد بروج تولید می شوند مقاومت در برابر فشار و سایش بالا می باشد . همچنین این لوله ها قادر هستند دمای تا 40 درجه سانتی گراد و حتی برای مصارف صنعتی دماهای بالاتر این این مقدار را تحمل کنند. از دیگر ویژگی این محصولات این است که در دماهای عملیاتی در حدود 20 درجه سانتی گراد این محصولا قادر هستند تا 100 سال هم دوام داشته باشند. کیفیت لوله های تولیدی با مواد PE100  بسیار بالا بوده و دارای ضعف دیواره لوله حد اقلی و  شاخص جریان مذاب پایینی می باشند. استفاده از مواد بروج PE100  برای تولید اتصالات مختلف باعث می شود که این اتصالات تولیدی از کیفیت بسیار بالا و قابل قبولی برخوردار باشند.

لوله های پلی اتیلن تولید شده با مواد بروج LS3490   می توانند به عنوان لوله های آب رسانی نیز مورد استفاده قرار بگیرند. و تاییدیه  Wras Scheme را در زمینه استفاده از این لوله ها برای انتقال آب آشامیدنی را نیز دارند.

برای استفاده در لوله های تحت فشار می توان مواد HE3490LS که گریدی از PE100 هستند را مورد استفاده قرار داد . این مواد بروج یکی از مواد پلی اتیلن بوده که آزمایش های خاص و ویژه ای را برای استفاده در لوله های تحت فشار توسط یک آزمایشگاه سوم با موفقیت پشت سر گذرانده است