لوله پلی اتیلن فاضلابی کاروگیت

لوله پلی اتیلن فاضلابی کاروگیت جهت انتقال فاضلاب های خانگی ، شهری و صنعتی در قطر بزرگ ساخته میشود. این لوله بصورت دو جداره ساخته میشود که جداره داخلی آن برای اینکه در مقابل مواد شیمیایی خورده نشود و همچنین صاف و صیقلی باشد با مستربیچ پوشانده میشود. جداره داخلی لوله پلی اتیلن فاضلابی کاروگیت دارای ضخامت کافی برای استفاده از سیستم تحت فشار برخوردار باشد. جداره خارجی لوله پلی اتیلن فاضلابی کاروگیت نیز برای اینکه در برابر فشارهای وارده از بیرون مقاوم باشد بصورت مارپیچ ساخته میشود. قسمت خارجی لوله کاروگیت حالت فنری شکل دارد که سیاه است، مجموعه‌ای از ردیف‌ها و شیارها روی سطح آن وجود دارد.

هدف از تولید لوله پلی اتیلن فاضلابی کاروگیت افزایش مقاومت و کاهش زبری نسبی درون لوله فاضلاب می باشد. با توجه به اینکه جریان فاضلاب دارای مواد جامد می باشد، کاهش زبری نسبی لوله دوجداره پلی اتیلن باعث کاهش رسوب گذاری جریان فاضلاب می گردد که این امر به نوبه خود منجر به کاهش هزینه های نگهداری شبکه جمع آوری فاضلاب می گردد.

لوله پلی اتیلن فاضلابی کاروگیت

دوام لوله

لوله کاروگیت دارای  مصارف مختلفی میباشد، ویژگی‌ خود را دارد که موجب تمایز آن‌ از لوله‌های قدیمی تر میشود. این لوله‌ها در برابر شرایط محیط ناشی از تغییرات فشار، دما، شیب زمین، انحراف لوله، قوس، ضربه، خمیدگی، سایش، خوردگی شیمیایی، رسوب گرفتگی و اثرات اسیدها و گازهای خورنده بسیار مقاوم هستند.

دوام لوله به عوامل محیطی فیزیکی و شیمیایی محل دفن آن بستگی دارد که میتوان از آب ، فاضلاب ، گاز ، خاک، دما ، عمق و فشار نام برد. هرچقدر میزان مقاومت لوله در مقابل این عوامل گفته شده بیشتر باشد عمر لوله بیشتر خواهد بود و قطعا در تعیین قیمت آن تاثیر زیادی دارد.

طول عمر لوله‌ لوله پلی اتیلن فاضلابی کاروگیت در خطوط انتقال آب و فاضلاب می تواند تا حدود 100 سال باشد. این لوله‌ها در هر شرایطی می توانند خواص و ویژگی‌های خود را حفظ کنند.برای ساخت این لوله سالها تحقیق و بررسی بر روی پلی اتیلن انجام شده است.

مزایای لوله پلی اتیلن فاضلابی کاروگیت :

1-مقاوم در برابر انواع اسیدها اعم از اسیدهای قوی و ضعیف و اسیدهای غلیظ و رقیق

2- وزن پایین نسبت به سایر انواع لوله ها

3- مقاومت در برابر انواع فشارهای ترافیکی

4- مقاومت زیاد در برابر سرما تا منفی 70 درجه سانتیگراد

5- مقاومت در برابر انواع فشارهای مرده و زنده خاک

 6- نصب سریع و آسان چون دارای اتصالات تکمیل با کاربردی راحت دارد

7- سرعت بسیار بالا در تولید این محصول ( در  شبانه روز با یک خط تولید بیش از 120 متر لوله کاروگیت با قطر دهنه 2.5 متر تولید میشود.)

پارسی کار