برای محاسبه قیمت لوله پلی اتیلن فاضلابی با توجه به مواد اولیه که توسط پتروشیمی ها تولید می شود تعیین می گردد .

عوامل تاثیرگذار در قیمت می توان به کیفیت و برند ، درجه ی استاندارد ملی و بین المللی ،داشتن ضمانت نامه و بیمه نامه ، نشان استاندارد و کیفیت بالا ، داشتن ایزو و کیفیت متریال و مواد به کار رفته اشاره کرد .

                                            لوله فاضلابی

لوله دوجداره کاروگیت از پرکاربردترین لوله ‌های پلی اتیلن می باشد. که قیمت لوله دوجداره کاروگیت به دلیل سبک بودن از لوله پلی اتیلن تک جداره پایین تر است. به همین علت استفاده از این لوله ها به صرفه می باشد. این لوله ها به صورت دو جداره می باشند که جداره داخلی آن ها از مستربیچ است و جداره خارجی آن ها بصورت مارپیچ می باشد که در برابر فشار مقاوم باشد. مزایای زیادی دارند که مهمترین مزایای آن پایین بودند قیمت لوله پلی اتیلن فاضلابی می باشد در این مطلب به برخی دیگر از مزایای آن ها اشاره خواهیم کرد.

مزایای لوله های پلی اتیلن فاضلابی

  • این لوله ها استاندارد هستند.
  • ضخامت استانداردی دارند.
  • مقاوم می باشند.
  • لوله ها دارای کوپلر سرخود می باشند.

این نوع لوله ها به شکل فنر می باشند که رنگ آن سیاه است و شیارهایی دارد. از فولاد و یا پلاستیک ساخته شده اند. این نوع لوله ها به شکل های مختلفی وصل می شوند. برخی از این لوله ها با وسیله ای به نام کوپلر به هم متصل می شوند که این وسیله نیز در قیمت لوله پلی اتیلن فاضلابی تاثیر زیادی دارد.

قیمت لوله پلی اتیلن فاضلابی به چه صورت است؟

زمانی که قیمت ارز تغییر می کند قیمت لوله پلی اتیلن فاضلابی نیز با توجه به آن تغییر می کند. مهم ترین نکته در قیمت پلی اتیلن فاضلابی وزن لوله می باشد و نکته دوم نیز درصد مواد پلی اتیلن می باشد که باید خالص باشد. این نکات در تولید و قیمت لوله پلی اتیلن فاضلابی نقش مهمی دارند. زیرا برخی از کارخانه ها از مواد ناخالصی این لوله ها را تولید می کنند که کیفیت خوبی ندارند. به همین دلیل قیمت لوله پلی اتیلن فاضلابی در بازار متفاوت می باشد زیرا که این قیمت به عوامل زیادی بستگی دارد.

 

برای اطلاع از قیمت محصولات به سایت پارسی کار مراجعه کرده و یا از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط باشید :

021-66381205

021-66381206

09124234838