لوله پلی اتیلن

لوله پلی اتیلن یکی از انواع لوله های اتصالاتی بوده و از جنس پلی اتیلن ساخته شده است یعنی ماده و متریال به کار برده شده ،پلی اتیلن بوده و پلی اتیلن دارای متریال هایی بوده که خاصیت ها و مزیت هایی برای لوله ایجاد می کند و آن را نسبت به لوله های دیگر متمایز می کند .

لوله پلی اتیلن از کیفیت بالایی برخوردار بوده و استفاده از پلی اتیلن در لوله موجب کارایی و سبک وزن بودن بیشتر لوله می شود که همین امر باعث شده تا بارگیری و حمل و نقل لوله به آسانی صورت گیرد .

لوله پلی اتیلن در پروژه های زیادی کاربرد دارد چرا که از کارایی بالایی جهت استفاده در پروژه های مختلف بوده و در اندازه های مختلف ارائه می شود .

 

لوله زانو چپقی پلی اتیلن

لوله زانو چپقی پلی اتیلن ، یکی از اتصالاتی است که از جنس پلی اتیلن ساخته و ارائه شده و مزیت و خاصیت پلی اتیلن را در خود دارد .

لوله ی زانو چپقی پلی اتیلن تحت استاندارد های ملی و بین المللی و متد های به روز دنیا تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد .و در عین حال از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار است.

 

زانو چپقی پلی اتیلن

لوله ی زانو چپقی پلی اتیلن در اتصالات کاربرد بسیاری دارد ، و دو طرف آن به صورت نر و ماده می باشد ، یعنی یک سمت آن نر و سمت دیگر آن ماده بوده و با هم تفاوت دارند و در سایز و شکل های مختلف ساخته می شوند و استفاده از آن در اتصالات، بسیار رایج است .

این لوله برای صنایع مختلفی اعم از، صنعت کشاورزی و سیستم فاضلاب های شهری و صنعت نفت و گاز نیز ،طراحی و تولید شده است