اتصالات                                                                                                       لیست قیمت اتصالات پلی اتیلن 

لیست قیمت اتصالات پلی اتیلن

نام قیمت اتصالات پلی اتیلن در کنار قیمت لوله های پلی اتیلن در این صنعت به چشم می‌خورد. محاسبه لیست قیمت لوله و اتصالات پلی اتیلنی به دلیل تنوع در مدل و طرح، مطابق با قیمت روز این مصالح و بر حسب وزن آنها انجام می‌گیرد. همان طور که می دانید اتصالات پلی اتیلن مدل های مختلفی دارند که هر یک برای کاربردهای متفاوت طراحی شده است؛ بنابراین مشتریانی که برای خرید این کالاها مراجعه می کنند، ترجیح می دهند لیست قیمت اتصالات پلی اتیلن و قیمت لوله پلی اتیلن را در اختیار داشته باشند تا بهتر بتوانند برای پروژه خود تصمیم گیری کنند.

فاکتورهای مختلفی بر قیمت اتصالات پلی اتیلن و همچنین لوله های پلی اتیلن تاثیر گذار است. مهمترین و اصلی ترین عامل در این شرایط، قیمت مواد اولیه پلیمری است که برای ساخت انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن به کار می رود؛ بنابراین هرگونه تغییرات در قیمت مواد اولیه می‌تواند قیمت لوله و اتصالات پلی اتیلن تحت تاثیر قرار دهد.

 

دسته بندی لیست قیمت اتصالات پلی اتیلن

لوله و اتصالات

 

                                                                                                             لیست قیمت اتصالات پلی اتیلن

 

قیمت اتصالات پلی اتیلن با توجه به مدل اتصالات و نوع کاربری آنها تعیین می ‌شود. نقش اتصالات پلی اتیلن در خطوط لوله های پلی اتیلن متفاوت است. مهمترین موارد کاربردی اتصالات در خطوط لوله کشی پلی اتیلنی شامل انشعاب گیری، تغییر جهت حرکت سیال و همچنین کاهش یا افزایش حجم سیال عبوری از قسمتی از لوله ها می باشد. انتخاب اتصالات مناسب برای نصب در خطوط لوله کشی بر عملکرد و کارایی کل سیستم تاثیرگذار است. بنابراین لیست قیمت اتصالات پلی اتیلن با توجه به شرایط، ویژگی ظاهری و کاربردهای آن به مشتری عرضه می گردد.

برای سهولت کار مشتریان فهرست مشخصی از قیمت اتصالات پلی اتیلن ، با توجه به نام فنی آنها به صورت زیر تهیه شده است:

  • قیمت اتصالات تزریقی
  • قیمت اتصالات فاضلابی
  • قیمت اتصالات الکتروفیوژن
  • قیمت اتصالات کاروگیت دوجداره
  • قیمت اتصالات سفارشی و مایتر
  • قیمت اتصالات پیچی

زمانی که نسبت به خرید انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن مراجعه می‌کنید حتماً به قیمت اتصالات پلی اتیلن و قیمت لوله ها توجه داشته باشید. ارزان بودن محصولات به منزله کیفیت بالای آنها نیست! در مقابل، قیمت های بسیار گران برای لوله و اتصالات پلی اتیلن نیز خارج از قوانین بازار است. بنابراین سعی کنید مراکز معتبر را برای خرید انواع لوله و اتصالات پلی اتیلنی انتخاب کنید. تمام انواع اتصالات و لوله های پلی اتیلن از مرغوبترین مواد تهیه می‌شوند، بنابراین قیمت های بسیار ارزان به منزله این است که کیفیت محصولات ممکن است بسیار پایین باشد.

 

قیمت اتصالات تزریقی

قیمت اتصالات پلی اتیلن -  قیمت اتصالات تزریقی - تقریباً ارزانترین قیمت ها را به خود اختصاص می دهد. اتصالات تزریقی پلی اتیلن برای نصب در فشار معمولی و شرایط عملیاتی عادی طراحی شده است. اتصالات تزریقی در کیفیت های مختلف از مواد اولیه نو یا بازیافتی تولید می شود، بنابراین  قیمت نهایی محصول با توجه به مواد اولیه متفاوت است. تثبیت قیمت اتصالات پلی اتیلن از نوع تزریقی، بسیار آسان‌تر است چرا که این اتصالات معمولاً در دسترس قرار دارند.


 قیمت اتصالات سفارشی

قیمت اتصالات پلی اتیلن از انواع اتصالات سفارشی در حقیقت توسط کارخانه سازنده مشخص می شود. اتصالات سفارشی به اتصالاتی گفته می شود که متناسب با لوله های پلی اتیلن از یک نوع یک ضخامت در کارخانه تولید می شود. سفارشی سازی به معنای تولید لوله و اتصالات مطابق با درخواست سفارش مشتری است. استانداردهای DIN 16963 در بخش سفارشی سازی اتصالات و لوله های پلی اتیلن در کارخانه اجرا می شود.

 

قیمت اتصالات الکتروفیوژن

قیمت اتصالات پلی اتیلن از نوع اتصالات الکتروفیوژن نیز به کیفیت اتصالات، ابعاد و اندازه های آنها بستگی دارد. اتصالات مرغوب تر، قیمت گرانتری دارند. برای اجرای پروژه های لوله کشی، قیمت اتصالات الکتروفیوژن با توجه به حجم پروژه، متغیر است. اگر پروژه بسیار بزرگ باشد ممکن است قیمت لوله پلی اتیلن و قیمت اتصالات الکتروفیوژن مجموعاً برای کارفرما بسیار گران تمام شود؛ بنابراین لازم است قبل از اجرا، تمام هزینه های کنترل پروژه محاسبه شود. به دلیل اینکه خطوط لوله کشی پلی اتیلنی باید از امنیت بالایی برخوردار باشد، هزینه های بیشتر، برای قیمت اتصالات پلی اتیلن توجیه ‌پذیر هستند.

عواملی که در قیمت اتصالات الکتروفیوژن نقش دارند عبارتند از: قیمت مواد اولیه، قیمت حمل و نقل محصولات، هزینه های عملیات گمرک، هزینه های تخلیه و بارگیری در مبدا و کشور مقصد، هزینه های متفرقه.

 

قیمت اتصالات کاروگیت دوجداره

 قیمت اتصالات پلی اتیلن از نوع کاروگیت دوجداره در راستای قیمت لوله دوجداره کاروگیت تعیین می شود. به عبارت ساده‌تر، اتصالات کاروگیت دوجداره برای کاربرد در خطوط لوله کشی که با استفاده از لوله های دوجداره راه اندازی می شوند، طراحی شده اند. همانطور که می دانید لوله های دوجداره پلی اتیلن به روش هایی گفته می شود که قطر آنها بسیار  بزرگ است و برای اتصال آنها از روش جوشکاری استفاده می شود. بنابراین قیمت اتصالات پلی اتیلن برای این خطوط لوله کشی به نوع جوشکاری و جنس لوله ها بستگی دارد.

 

 قیمت اتصالات پیچی

قیمت اتصالات پلی اتیلن از نوع پیچی به کاربرد آنها و ابعاد و اندازه الات بستگی دارد. اتصالاتی که برای شرایط عملیاتی و فشار کاری پایین ‌تر طراحی شده ‌اند، ارزانترند. این نوع اتصالات پیچی را در سیستم های آبرسانی، آبیاری زمین های کشاورزی، آبیاری باغ و سیستم های زهکشی مشاهده می کنید. همانند اتصالات تزریقی، ممکن است قیمت اتصالات پیچی نیز با توجه به مرغوب بودن یا بی کیفیت بودن مواد اولیه، متغیر باشد. قبل از اینکه انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن را خریداری کنید حتماً از قیمت لوله، قیمت اتصالات و مواد اولیه آن اطمینان حاصل نمایید.

 

قیمت اتصالات فاضلابی

یکی دیگر از موارد مهم در تعیین قیمت اتصالات پلی اتیلن، اتصالات فاضلابی هستند. انواع اتصالات فاضلابی از جنس پلی اتیلن در خطوط لوله کشی انتقال آب و فاضلاب شهری مورد استفاده قرار می گیرند. اتصالات فاضلابی بیشتر از نوع اتصالات کاروگیت هستند که در کنار لوله های کاروگیت نصب می شوند. برای ساخت این محصولات، مواد اولیه پلیمر به همراه مواد مستربچ و افزودنی، رنگدانه ها و مواد پرکننده مورد استفاده قرار می‌ گیرند. بنابراین قیمت اتصالات فاضلابی پلی اتیلن به تمام موارد فوق بستگی دارد.

نکات مهم در خرید و قیمت اتصالات پلی اتیلن

لوله و اتصالات                                                                                                لیست قیمت اتصالات پلی اتیلن

 اتصالات پلی اتیلن، قطعاتی هستندکه استفاده از آن ها جزء جدایی ناپذیر از سیستم های لوله کشی پلی اتیلن هستند. لوله و اتصالات پلی اتیلن از نظر قطر و ضخامت دیواره باید با یکدیگر همسان باشند، بنابراین یکی از عوامل تاثیر گذار در خرید و قیمت اتصالات پلی اتیلن، ابعاد اندازه و ضخامت آن ها است. مدل های مختلفی از اتصالات را در بازار مشاهده می کنید. اهمیت خرید محصولات مرغوب به گونه ‌ای که سازگار با محیط زیست باشند و از طریق شرکت های معتبر و با تجربه انجام گیرد، بسیار تاکید شده است.

مجموعه تخصصی سایت پارسی کار متعهد می‌شود کیفیت تمام محصولات لوله و اتصالات پلی اتیلن ارائه شده در این سایت تضمین شده است. این سایت افتخار دارد به طور کامل از قیمت اتصالات پلی اتیلن و قیمت لوله پلی اتیلن را برای مشتری تنظیم نموده است