در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
www.parsikar.com

شیر کشویی دسته بلند

شیر کشویی دسته بلند

  • خدمات فنی مهندسی متریال آبیاری قطره ای
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۴۰۱/۰۵/۲۴
  • آخرین بروز رسانی : ۱۴۰۱/۰۵/۲۴
  •    تهران جمهوری
  • قیمت : توافقی
  • تهران ، جمهوری
  • دارای استاندارد ملی ایران
  • دارای تاییدیه معاونت آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی

شیر دسته بلند پلیمری ویسپار در مدل‌های دو سر رابط، یک سر نر یک سر رابط و دو سر نر موجود می‌باشد. شیر دسته بلند در بازار به نام‌های شیر گیت ولو یا شیر کشویی نیز شناخته می‌شود. از این محصول جهت کنترل ورودی لترال‌ها و خطوط  فرعی آبیاری استفاده می‌شود.

تمامی شیرهای کشویی ویسپار قبل از خروج از کارخانه به صورت 100% تست می‌گردند.

درباره شیر کشویی دسته بلند و دسته کوتاه

اگر قصد استفاده از خطوط لوله زیرزمینی را دارید، ما استفاده از شیرهای کشویی دسته بلند را به شما توصیه می‌کنیم. از شیرهای کشویی جهت قطع و وصل جریان، با استفاده از حرکت عمودی دیسک (یا گوه) نسبت به جریان سیال، استفاده می‌شود. این نوع شیرها از متداول‌ترین شیرهای هستند که جهت باز و بسته کردن مسیر جریان مورد استفاده قرار می‌گیرند. هنگامی که شیر کاملا باز است، دیسک به طور کامل از مسیر جریان خارج شده و مقاومتی در مسیر جریان ایجاد نمی‌کند. از این رو این شیرها افت فشار بسیار کمتری نسبت به سایر شیرها دارند.

شیرهای کشویی نباید جهت کنترل (تنظیم) دبی یا مهار جریان مورد استفاده قرار بگیرند. علت این امر، سخت بودن کنترل میزان دبی در این نوع شیرها است. سرعت بالای جریان در یک شیر کشویی نیمه باز می‌تواند باعث فرسایش دیسک و سطح آب بندی و همچنین ایجاد ارتعاش و صدا گردد.

شیر کشویی دسته بلند نوعی شیر کشویی است که یک دسته بلند اضافی به آن متصل است . این دسته بصورت کاملاً ثابت می‌باشد، یعنی طول دسته افزایش و یا کاهش نمی‌یابد. شیر کشویی دسته بلند ویسپار برای خط لوله‌های زیر زمینی کاربرد دارد. از این محصول جهت باز و بسته کردن ورودی لترال‌ها و خطوط فرعی آبیاری، خطوط لوله آب آشامیدنی، فاضلاب و ... استفاده می‌شود. در این نوع شیر، فلکه بر روی دسته بلند نصب شده و قطع و وصل جریان با استفاده از این دسته بلند که متصل به شیر است، به راحتی انجام می‌گردد. این امر بدلیل وجود ساقه ( شافت ) بلند متصل به شیر، بدون هیچگونه کار اضافی، امکان پذیر شده است.

شافت داخلی این شیر که عملیات باز و بسته شدن را به عهده دارد ( فلکه را به زبانه شیر متصل می‌کند) از جنس آلمینیوم بوده و دارای محافظ پلاستیکی است که از خوردگی و تماس آن با خاک جلوگیری می‌نماید. طول معمول دسته بین 30 تا 100 سانتی‌متر است که البته با توجه به سفارش مشتری قابل کاهش و افزایش است.

شیرهای کشویی ویسپار با داشتن تاییدیه معاونت آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی جهت کاربری مخصوص در سیستم‌های آبیاری تحت فشار در کشاورزی می‌باشد. اتصال شیرهای دسته بلند پلیمری ویسپار در انواع دو سر رابط، یک سر نر یک سر رابط و دو سر نر موجود می باشد.

این شیر در سایز‌های 50، 63 و 75 میلیمتر تولید می‌شوند. جنس گیت (زبانه) این شیرها پلیمر مهندسی پلی استال است و فشار کاری شیرهای دسته کوتاه و بلند 10 بار می‌باشد. از مزایای اصلی این شیرها می‌توان کیفیت بالا، قیمت مناسب و همچنین سبکی آنها را نام برد. همچنین شیرهای دسته بلند و کوتاه ویسپار در برابر خاک‌ها و محیط‌های خورنده مقاومت خوردگی بالایی دارند. لازم بذکر است در راستای افزایش کیفیت محصولات ویسپار، تمامی شیر‌ها قبل از خروج از کارخانه تست می‌گردند.

ثبت آگهی
v